KULLANIM ŞARTLARI | Volkan Kaynak
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Volkan Kaynak'a aittir. Volkan Kaynak internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Volkan Kaynak'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Volkan Kaynak internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Volkan Kaynak internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.volkankaynak.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Volkan Kaynak internet sitesini ziyaret eden ve Volkan Kaynak sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Web Tasarım
Marjin.Net